• apt-aluminium-nutzfahrzeug.png
  • apt weiterbearbeitung roboter.jpg
  • apt-aluminium-fabrication.png
  • apt-aluminium-profilen.png
  • apt-weiterbearbeitung-blechfalzen.png
  • apt-aluminium-eloxal.png
  • apt-aluminium-logistik.png

VÝROBKY Z HLINÍKU ŠITÉ NA MÍRU

Naše síla

Výroba speciálních komplikovaných i univerzálních profilů a výrobků z hliníku. Naše procesy přitom pokrývají celou řadu zhodnocování primárního materiálu – od suroviny ke koncovému produktu. Sem patří:


-  extruze profilů

-  další mechanické zpracování

-  povrchová úprava

-  montáž

-  recyklace


Naše výrobky

Vyrábíme sériové výrobky v hromadné produkci i velmi komplikované jednotlivé díly v 'one-piece-flow'. Naše moderní výkonné výrobní závody jsou automatizované a flexibilní.


Naše měřítka

Splňujeme mezinárodní normy kvality a životního prostředí pro výrobu svých výrobků. Zachování a ochrana životního prostředí jsou pro nás nepostradatelné.

Do aktuálních LME výpisy

3aše ceny primárního hliníku (suroviny) jsou denně aktualizovány podle stavu cen na londýnské burze kovů (LME). Nabízíme Vám tedy materiál v přesných a aktuálních světových cenách.

 

LME/Valuta od 26-05-2017 v 8:45

 

LME Cash/$        1.966,00
LME 3 mo./$       1.967,00
€/$                          1,1207

 

Prosím pozor, Londýnská burza je 29.05.2017 uzavřena!

 


Hledáme motivované a flexibilní pracovníky, kteří budou oporou našeho podniku v následujících oborech:  Zaměstnání & kariéra >


NEWS​09.02.2017

p. Marcel Loman

jmenován Generálním ředitelem apt Kurvers B.V.


Po vice než 10ti uplynulých, kdy byl p. Frans Kurvers odpovědný za řízení apt Kurvers B.V., bylo předáno vedení do rukou p. Marcela Lomana.14.12.2016

Evropská cena v oblasti zpracování hliníku pro zákazníka apt - společnost van Campen Industries


V rámci Mezinárodního obchodního veletrhu HLINÍK 2016 v Düsseldorf obdrželo tuto speciální cenu několik společností, které v hliníkářském sektoru předvedly neobyčejné a inovativní designerské přístupy.

Životní prostředí

HLINÍK JE ZELENÝ


Zodpovědné zacházení se zdroji je u nás součástí všedního dne. Veškerý hliníkový odpad, který u skupiny apt Hiller Group vznikne, je v naší vlastní slévárně v Monheimu, s roční výrobní kapacitou 20 000 t, opět přepracován na výchozí surovinu (ingoty), z níž pak vyrábíme vysoce kvalitní profily. Na recyklaci hliníkového odpadu spotřebujeme pouze 5% energie, potřebné při výrobě nových ingotů ze základní suroviny. A to vše při stejné kvalitě materiálu, protože recyklovaný materiál se od primárního hliníku neliší v žádném parametru.


Využíváme i samotné odpady z výroby jako výškrabky z přetavby nebo zbytkové látky, vznikající při úpravě odpadní vody z eloxačních zařízení. Tak spojujeme smysl pro životní prostředí s maximální hospodárností.


(visa znamení)

apt videokonference (pouze pro pozvané účastníky)