• apt-aluminium-nutzfahrzeug.png
  • apt weiterbearbeitung roboter.jpg
  • apt-aluminium-fabrication.png
  • apt-aluminium-profilen.png
  • apt-weiterbearbeitung-blechfalzen.png
  • apt-aluminium-eloxal.png
  • apt-aluminium-logistik.png

VÝROBKY Z HLINÍKU ŠITÉ NA MÍRU

Naše síla

Výroba speciálních komplikovaných i univerzálních profilů a výrobků z hliníku. Naše procesy přitom pokrývají celou řadu zhodnocování primárního materiálu – od suroviny ke koncovému produktu. Sem patří:


-  extruze profilů

-  další mechanické zpracování

-  povrchová úprava

-  montáž

-  recyklace


Naše výrobky

Vyrábíme sériové výrobky v hromadné produkci i velmi komplikované jednotlivé díly v 'one-piece-flow'. Naše moderní výkonné výrobní závody jsou automatizované a flexibilní.


Naše měřítka

Splňujeme mezinárodní normy kvality a životního prostředí pro výrobu svých výrobků. Zachování a ochrana životního prostředí jsou pro nás nepostradatelné.

Do aktuálních LME výpisy

Vaše ceny primárního hliníku (suroviny) jsou denně aktualizovány podle stavu cen na londýnské burze kovů (LME). Nabízíme Vám tedy materiál v přesných a aktuálních světových cenách.

 

LME/Valuta od 19-06-2019 v 08:41

 

LME Cash/$        1.739,00
LME 3 mo./$       1.768,00
€/$                         1,1197


apt Zamnestnani & Kariera

Hledáme motivované a flexibilní pracovníky, kteří budou oporou našeho podniku v následujících oborech:  Zaměstnání & kariéra >


NEWS

18.03.2019

apt Group: Evropský lídr v povrchové úpravě


Aktuální vydání německého odborného průmyslového magazínu „Alumunium Kurier“ publikované 14. 03. 2019 zahrnuje zvláštní přílohu na téma povrchová úprava. Součástí této přílohy je také článek o skupině apt a jejích zkušenostech s povrchovou úpravou (zejména s eloxováním a práškovým lakováním).03.08.2018

apt: Moderní technologie pro nejvyšší požadavky na kvalitu


Ve vydání Aluminium-Praxis z 3.8.2018 byl zveřejněn rozhovor s Berndem Schäferem, CEO skupiny apt. Pod titulkem „Nejmodernější technologie pro nejvyšší požadavky na kvalitu“ referuje odborný časopis o strategickém zaměření společností apt skupiny.


Životní prostředí

apt aluminium recycling

HLINÍK JE ZELENÝ


Zodpovědné zacházení se zdroji je u nás součástí všedního dne. Veškerý hliníkový odpad, který u skupiny apt Group vznikne, je v naší vlastní slévárně v Monheimu, s roční výrobní kapacitou 20 000 t, opět přepracován na výchozí surovinu (ingoty), z níž pak vyrábíme vysoce kvalitní profily. Na recyklaci hliníkového odpadu spotřebujeme pouze 5% energie, potřebné při výrobě nových ingotů ze základní suroviny. A to vše při stejné kvalitě materiálu, protože recyklovaný materiál se od primárního hliníku neliší v žádném parametru.


Využíváme i samotné odpady z výroby jako výškrabky z přetavby nebo zbytkové látky, vznikající při úpravě odpadní vody z eloxačních zařízení. Tak spojujeme smysl pro životní prostředí s maximální hospodárností.


(visa znamení)

apt videokonference (pouze pro pozvané účastníky)